Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Miedziana Góra – na sprzedaż i na wynajem Miedziana Góra

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy

Szydłówek,Kielce(Miedziana Góra + 9 km)

579 000 zł42,50 m² 13 623,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy, w pełni umeblowany zespół pokojowy położony w prestiżowej inwestycji Klonowy Bulwar przy ul. Klonowej 89, tuż obok Zalewu Kieleckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Spacerowa

Górno(Miedziana Góra + 21 km)

5 zł/m²200 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal znajduje się na piętrze budynku nad stacją diagnostyczną, w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Wielkopole,Kielce(Miedziana Góra + 9 km)

61,50 zł/m²28 m² 1 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 28 m2 , zlokalizowany na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy ul. Górnej. Lokal wyposażony w meble biurowe, doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Kielce

Centrum,Kielce(Miedziana Góra + 9 km)

750 000 zł107 m² 7 009,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowy w ścisłym centrum Kielc o powierzchni 107 m2 zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w budynku mieszkalno-handlowo-usługowym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 500 zł171,23 m² 9 697,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

| lokal usługowy 171,23 m - centrum Kielc, ul. Warszawska Na sprzedaż przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m , usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Daleszyce

Daleszyce(Miedziana Góra + 23 km)

26,65 zł/m²300 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia teren i budynki ośrodka narciarskiego w Niestachowie zlokalizowane w Górach Świętokrzyskich w Niestachowie, w gm. Daleszyce, 12 km od Kielc. Budynek, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane, ul. Słowackiego

Centrum,Kielce(Miedziana Góra + 9 km)

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok. 70 m2 (mierzone dalmierzem), położony na parterze w kamienicy przy ul. Słowackiego, w centrum Kielc. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Nowy Folwark,Kielce(Miedziana Góra + 9 km)

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy z parkingiem. Powierzchnia lokalu wynosi 60 m2. Lokal zlokalizowany jest na I piętrze (klatka schodowa tylko do tego lokalu) w dzielnicy ksm w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Targowa

Centrum,Kielce(Miedziana Góra + 9 km)

73,33 zł/m²12 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu propozycję wynajmu lokalu biurowego/ usługowego, idealnego do prowadzenia różnorodnych działalności. Ta wyjątkowo zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Łódzka

Łazy,Kielce(Miedziana Góra + 9 km)

34,47 zł/m²15 m² 517 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o pow. 15 m2, zlokalizowany na I piętrze w jednopiętrowym biurowcu położonym przy ul. Łódzkiej. Lokal składa się z jednego pokoju. Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

5 850 000 zł1 305 m² 4 482,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Północ Nieruchomości Końskie przedstawia lokal w sercu woj. Świętokrzyskiego. Wyróżnia nas skuteczność! Umowa na wyłączność. Gościniec.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij